HAKKIMIZDA

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün artan elektrik enerjisi ihtiyaçlarını ve bu enerjinin tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda güvenli bir şekilde ulaştırılmasında müşteri memnuniyeti başta olmak üzere güvenli ve ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde taşımak felsefesi ile yola çıktık.

2008 yılında kurulan şirketimiz Elektrik ve Elektronik Taahhüt hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Günümüze kadar birçok projeyi başarı ile bitirerek hem bizimle çalışmaktan hem de ortaya çıkan işlerden memnun müşteriler kazandık. Gene bu doğrultuda hız kesmeden hedefimiz yeni müşteriler kazanarak Elektrik ve Elektronik Taahhüt alanında imalat ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti doğrultusunda zamanında ve doğru yapılacak işlerle, hem kendimizi geliştirmek hem de siz müşterilerimize daha iyi diyalog kurarak daha güzel ve başarılı işlere birlikte imza atmaktır.

Yatırımcıların ve işletmelerin beklentileri; ihtiyaçlarının çözümüne odaklanmış, güvenilir, yüksek kalitede hizmet veren, bilgi ve deneyimle donatılmış, yaratıcı ve dinamik kurumlarla çalışabilmektir.

Sunduğumuz hizmet ve uzmanlık; elektrik enerjisinin kalitesi, kontrolü, güvenilirliği, sürekliliği ve optimizasyonu içindir.

İlkelerimiz;

● Tüm insanların yaşam kalitesini arttırmak için sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, teknolojiyi insanlığın gelişimi için kullanmak,
● Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüst olmak,
● Faaliyetlerimizi; ekonomik gelişim, çevreyi koruma ve sosyal eşitlik çerçevesinde geliştirmek,
● Eğitimi ve deneyimiyle yenilikçi çözümler üreten, takımın bir ferdi olduğunu ve kişisel katkısını bilen, sorgulayan, sürekli gelişen ve geliştiren insan kaynağı yaratmak,
● Çözüm üretmek, uygulamak ve geliştirmek için var olmak,
● Sürekli gelişim ile “elimizden geleni değil olması gerekeni” yapmak,
● Müşteri beklentilerini aşarak, müşteriyi memnun etmek,
● Kurumsal ticari faaliyetlerimize ve bireysel ilişkilerimize değer katmak,
● Faaliyetlerini sistem ve standartlara bağlamış bir kurum olmak, kurum içinde merkezi demokratik bir yönetim anlayışı ile çalışmak.

Değerlerimiz;

Güvenilirlik Dürüstlük
“Güven” hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilmez değerimizdir.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığımız işlerde yüklendiğimiz misyonu yerine getirmek.

Kalite ve Sonuç Odaklılık
Sağladığımız hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu ve sorun değil, sonuç üretmeyi ilke edinmek.

Yenilikçilik ve Girişimcilik
İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında olmak.

Sürekli Öğrenme ve Gelişme
Sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek, teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi hedef almak.

Ekip Çalışması
Ortak amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda; uyum ve iş birliği içerisinde ‘BİZ’ ruhuyla çalışıyoruz…